BIG-BOOM ПРОПОНУЄ

наші переваги

15 років
у бізнесі

наявність
сертифікатів
і ліцензій

команда
професіоналів

індивідуальний
підхід

15 років даруємо свято

Феєрверки та салюти - обов'язковий атрибут будь-якого свята, будь то весілля, день народження, ювілей або корпоративна вечірка. А вже Новий Рік без феєрверків просто неможливий. Якщо ви хочете вибрати і купити в Херсоні феєрверки, салютні установки, вогняні фонтани, палаючі фігури, хлопавки а також іншу піротехніку (в тому числі і сценічну), то це дуже легко зробити на нашому сайті. Наші фахівці допоможуть підібрати весь набір феєрверків і організувати піротехнічне шоу будь-якого рівня!
Також наша фірма надає послуги з організації та проведення феєрверків в Херсоні й області. Запаліть світло в такі довгі ночі феєрверком, ми запалимо для вас дорогу з іскрових фонтанів, напишемо палаючий напис.

Повітряні кульки - це неодмінний атрибут будь-якого свята. Вони символізують радість і гарний настрій і магічно впливають на людей будь-якого віку.
Прикрашання кулями святкової зали - це кращий спосіб створити необхідну святкову атмосферу і дружню обстановку на заході. Будь це корпоративна вечірка або дитяче свято, весілля або день народження, виставка або відкриття магазину, - повітряні кулі гармонійно доповнять інтер'єр і внесуть максимум урочистості в свято. Купити в Херсоні гелієві кулі, придбати оригінальний букет з куль або інші незвичайні подарунки, замовити оформлення зали кульками та папером, прикрасити кімнату дитини в день її народження і багато іншого - все це дуже просто з Big-BOOM.